Deklarata e fortë e Berishës: Do të bëj publike të dhënat zyrtare si i kanë korruptuar ambasadorët

Kryeari i PD, Berisha deklaroi sot se ka në duar të dhënat zyrtare për korrupsionin e disa ambasdorëve dhe se do t bëj pubike n momentin e përshtatshëm. “Kanë manipuluar qeveritë e tyre mbi bazën e këtij korrupsioni”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply