Ministri i Ramës i kthen zyrat e shtetit në celula të PS

Sekretar Organizativ i Partisë Socialiste dhe njëherazi deputet, Blendi Klosi ka shkelur ligjin pasi ka zhvilluar një mbledhje partie në zyrat e shtetit, konkretisht në Njësinë Administrative Orikum në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Klosi ka vetëdenoncuar këtë shkelje të ligjit me anë të postimit të tij në Facebook, ku shkruan, ‘me Asamblene e Partisë Socialiste Orikum. Diskutuam për ecurinë e punës së deritanishme dhe realizimin e detyrave për zgjedhjet vendore të 14 Majit’.

Postimi i plotë
Me Asamblene e Partisë Socialiste🌹 Orikum.
Diskutuam për ecurinë e punës së deritanishme dhe realizimin e detyrave për zgjedhjet vendore të 14 Majit.
Organizimi model i çdo strukture të familjes sonë politike dhe puna në ekip përbën garancinë e fitoreve në çdo betejë elektorale.

About Redaksia

Check Also

Një kamarier mbeti i vrarë ndërsa punonte për bukën e gojës në vendin ku Kryeministri thotë; le të hanë kokat

Ishte vetëm 37 vjec dhe punonte për bukën e gojës si kamrier, por mbrëmë ka …

Leave a Reply