Foto/ Radhë të gjata për të vizituar fëmijët në Pediatrinë e Spitalit të Durrësit

Deputetja e PD, Albana Vokshi ka publikuar një foto ku shikohen radhët e gjatë në Urgjencën e Spitalit të Durrësit. Vokshi shkruan në reagimin e saj se, prindërit mbajnë rradhë të gjata orë e orë, për të vizituar fëmijët e tyre.

Reagimi

Kjo është Urgjenca e Pediatrisë në Spitalin e Durrësit.

Prindër që mbajnë rradhë të gjata orë e orë, për të vizituar fëmijët e tyre.

Kjo është ajo çka ka ngelur nga mashtrimi me #shëndetësinëfalas të Edi Ramës.

Të dashur prindër, reagoni, protestoni për të drejtat tuaja. Për shëndetin e fëmijëve tuaj!!

#reago

#protesto

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply