Ekipi i Junge Union nga Bavaria vjen në Tiranë për të mbështetur Belindin

Kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka pritur në kryeqytet ekipin e Junge Union nga Bavaria.

“Me Forumin Rinor të CDU-së ruaj respekt e miqësi që nga koha kur drejtoja FRPD. Partnerët gjermanë e kuptojnë rëndësinë e kandidaturës në kryeqytetin 🇦🇱 nga radhët e të rinjve, dhe kjo vizitë i mundësoi njohjen nga afër me ekipin tim”, shkruan Këlliçi në Facebook.

Postimi

Miq për vizitë 🤝🏻
Ekipi i Junge Union nga Bavaria vjen në 📍Tiranë.

Me Forumin Rinor të CDU-së 🇩🇪 ruaj respekt e miqësi që nga koha kur drejtoja FRPD✌🏻

Partnerët gjermanë e kuptojnë rëndësinë e kandidaturës në kryeqytetin 🇦🇱 nga radhët e të rinjve, dhe kjo vizitë i mundësoi njohjen nga afër me ekipin tim.

Danke!

#Tirana #MeBelindin

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply