Paloka: Alibeaj pjesë e lojës së Ramës për të shkatërruar opozitën

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, deputeti Edi Paloka e quan hipokrizi ftesën e Enkelejd Alibeajt për kandidatët e PD të dalë nga primaret. Paloka shprehet se ftesa e Alibeajt është pjesë e lojës së kryeministrit Edi Rama dhe në këtë mënyrë synon të shkatërrojë PD dhe opozitën shqiptare.

Paloka: Alibeaj vulën e do prej Ramës dhe votat prej Berishës. Alibeaj nuk i njihte Primaret, ftesa për bashkëpunim, vazhdimin i hipokrizisë së lojës. Do të jemi me partitë që kemi marrëveshje PL dhe PBDNJ, po ashtu po bisedohet edhe me parti të tjera.

About Redaksia

Check Also

Një kamarier mbeti i vrarë ndërsa punonte për bukën e gojës në vendin ku Kryeministri thotë; le të hanë kokat

Ishte vetëm 37 vjec dhe punonte për bukën e gojës si kamrier, por mbrëmë ka …

Leave a Reply