Këlliçi: Tirana duhet të shembulli i parë i suksesit, lidere e ndryshimit për të gjithë vendit

Kandidati i PD për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me banorët e njësisë 5. Ai u shpreh se, Tirana duhet të shembulli i parë i suksesit, lidere e ndryshimit për të gjithë vendit.

“Në Tiranë po zhvillohen paralelisht dy fushata, ekipi ynë në terren me qytetarët ndërsa kryebashkiaku në takime me administratën.

Tirana duhet të shembulli i parë i suksesit, lidere e ndryshimit për të gjithë vendit. Këtë do e realizojmë duke promovuar njerëzit e punës, jo të llafeve.

Qytetarët kanë nevojë për një kryebashkiak që promovon Tiranën, jo veten”, tha Këlliçi.

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …

Leave a Reply