Kiri Hajdari: Do të bëjmë çdo gjë që idealet e Azemit të fitojnë!

Kiri Hajdari, djali i Heroit të Demokracisë, Azem Hajdari tha gjatë fjalës së tij përshendetës se, do të bëjmë çdo gjë që idealet e Azemit të fitojnë

“Të nderuar të pranishëm.

I nderuar Doktor Berisha. Ju falenderoj me zemër për këtë ceremoni prekëse në 60 vjetorin e babait tim, Azem Hajdari. Ai dha jetën për lirinë, demokracinë dhe çështjen tonë kombëtare. Ne do të bëjmë çdo gjë që idealet e tij të fitojnë. Ju faleminderit!”, tha Kiri Hajdari.

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: Bashkia vijon të drejtohet nga një hajdut i pashembullt, Erion Veliaj!

Anëtari i kryesisë së PD, Bëlind Këlliçi gjatë fjalës në protestën që u zhvillua përpara …

Leave a Reply