Lame pas shkarkimit: Kushdo që shtyp një tastierë të ndjejë shikimin e Kryeministrit 

Ish kreu i Kadastrë, Artan Lame gjatë prezantimit të kreu të ri është shprehur se shkarkimin nga kjo detyrë e konsideron si një dhuratë për ditëlindje.

Lame ka theksuar se pas largimit të detyrër do i fokusohet shëndetit të tij.

“I kërkoj që drejtori i ri ta ndjejë këtë sy, e jo vetëm ai por edhe stafet. Çdo njeri duhet ta ndjejë syrin e kryeministrit, kur ta shtypë një tast ta dredhë mirë gishtin që ta dijë se çfarë ka pas.

Unë nesër kam ditëlindjen e pas 3-4 ditësh kam përvjetorin e asaj ngjarjes së shëndetit, e konsideroj dhe si një lloj dhurate për ditëlindje, se kam nevojë që të fokusohem tek shëndeti”, u shpreh Lame. /CNA.al

About Redaksia

Check Also

Denoncimi i fortë i mjekut: Si SPAK zhduku dosjen me 637 faqe kërcënime, përgjime, makinacione

Edvin PRIFTI Sot seanca paraprake e gjyqit tim u shty, kjo për faktin se avokati …

Leave a Reply