Shorti për çerekfinalet e Ligës së Evropës, këto janë përballjet interesante

Në Nyon të Zvicrës sot u tërhoq shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Evropës.

Manchester United – Sevilla, Juventus – Sporting, Bayer Leverkusen – Union Saint-Gilloise dhe Feyenoord – Roma janë ndeshjet çerekfinale të këtij edicioni në Ligën e Evropës.

Fituesi i ndeshjes Juventus-Sporting do të përballet në gjysmëfinale me fituesin e ndeshjes Manchester United-Sevilla.

Kurse, fituesi i ndeshjes Feyenoord-Roma do të ndeshet me fituesin e duelit Bayer Leverkusen-Union Saint-Gilloise.

About Redaksia

Check Also

Shqipëria publikon listën për ndeshjen ndaj Polonisë

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Sylvio Mendes Campos Junior ka shpallur sot listën me emrat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *