Adriana Kalaja: Kjo ëshrë Reforma e Drejtësisë e Sudo-Mafiozes Yuri Kim

  1. Më datë 4.2.2022, gjyqtari i nderuar dhe elitë në sistemin e drejtësisë z. Arben Kostandini, rrëzon këkesën e të paburrave AliBashë me argumentimin se Sudet AliBashë nuk janë palë në gjykim (foto 1-2) inicuar nga Komisioni i Rithemelimit të PDSH.
  2. Më datë 15.3.2023 motra e Bel(l)a Mafia që mandatin ja shtynë kur votuan “si çeço” Sudet dhe Zvarranikët AliBashë shkarkon nga detyra gjyqtarin e nderuar dhe në karierë mbi 25 vjeçare z. Arben Kostandini (foto 3).
  3. Më datë 16.3 2023, banditët e KAS rreken se mund të emërojnë Kryetarin e PD dhe opozitës me Sude dhe Zvarranikë të autorizuar me autorizim Sudesh (foto 4).

Kjo ëshrë Reforma e Drejtësisë e Sudo-Mafiozes Yuri Kim (foto 5).

Nuk ka faj ambasadori britanik që ja mbështet ministreshave të Edvin Kristaq Ramës çdo ……reformë (foto 6).

About Redaksia

Check Also

Denoncimi i Metës: Ja si po vidhen nga rilindja miliona euro me tenderin e energjisë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka bërë një denoncimi sa i takon tenderave …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *