Berisha: Vjedhje ditën për drekë nga kompania “Xhepi”. Kryetar Gurrës i duhen para

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar kryetarin e Bashkisë Librazhd se po vjedh ditën për diell paratë e qytetarëve.

Denoncimi është bërë nga një qytetar, i cili ka publikuar një tabelë që bashkia reklamon investimin për zgjerimin e trotuarit (rruga e Arbrit) në qytet. Ai shkruan se, firma që zbaton punimet është anonym, pra lekët i merr Kastrioti me patronazhistet e rilindjes.

Postimi i plotë

Vjedhje ditën për drekë nga kompania “Xhepi. Kryetar Gurres i duhen para.

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje doktor! Ketyre i ka plasur fare cipa.  Krytari i Bashkise Katstriot Gurra vazhdon te vjedhi parat e qytetareve te Librazhdit ne menyren me te paskrupullt . Sic duket nga tabela qe bashkia reklamon investimin per zgjerimin e trotuarit (rruga e Arbrit) ne qytet, firma qe zbaton punimet eshte anonim pra leket i marre Kastrioti me patronazhistet e rilindjes. Anonim

About Redaksia

Check Also

Gjermani del hapur kundër planit Rama-Vuçiç

Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Joern Rohde, ka thënë se qëndrimi i shtetit gjerman për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *