Igli Cara me të rinjtë e Durrësit: Energjia rinore ishte kryefjala e këtij takimi

Kandidati i opozitës për bashkinë e Durrësit, Igli Cara ka zhvilluar një takim me të rinjtë e këtij qyteti. Në një mesazh ne Facebook ai ka publikuar edhe foto gjatë kësaj bisede dhe ka theksuar se ky takim “do të pasohet nga dhjetëra të tjerë, duke u konkretizuar në vijimësi me projekte dhe vendimmarrje”.

Mesazhi i plotë

Një bashkëbisedim mbresëlënës me të rinjtë, që treguan edhe një herë që e duan Durrësin dhe njohin çdo problematikë të tij.

Energjia rinore ishte kryefjala e këtij takimi, i cili do të pasohet nga dhjetëra të tjerë, duke u konkretizuar në vijimësi me projekte dhe vendimmarrje, për t’ju dhënë më të mirën, sepse Durrësi është shtëpia juaj!

Bashkë fitojmë!

About Redaksia

Check Also

Qeveria do të shpenzojë 12 milionë euro për të luftuar korrupsionin që bën vetë!

Qeveria shqiptare do të shpenzojë 12 milionë euro nga paratë e qytetarëve për të forcuar …

Leave a Reply