Denoncimi i Berishës: Banditi i qeverisë aksidenton dy qytetarë brenda pak minutave

Kryetari i PD Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, banditi i pushtetit që pasi aksidentoi sot një grua në Vlorë ia mbathi dhe në ikje aksidentoj një tjetër qytetar është Arlin Lagji. Ai shkruan se, ky është ish-drejtursi i doganës në Fier, pasi i mori gruan Algert Belulaj e rrahu dhe pastaj e kërcënoi me jetë dhe me jetën e vajzës.

Postimi i Berishës

Banditi i qeverisë aksidenton dy qytetarë brenda pak minutave.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

“Mirembrama dr banditi i pushtetit qe pasi aksidentoj sot nje person ne Vlore i a mbathi dhe ne ikje aksidentoj nje tjeter qytetare eshte Arlin Lagji. Ky eshte ish-drejtursi i doganes ne Fier,  pasi i mori gruan Algert Belulaj e rrahu dhe pastaj e kercenoj me jete dhe me jeten e vajzes,duke i thene se ka lidhje far e fisnore me drejtues te lart te pushtetit te cilet kan vrare e zhdukur persona.Si pasoj e ksaj ,viktima aso kohe Algert Belulaj ndodhet i arratisur nga friga e ndonje azgjesimi nga Arlind Lagji e njerez te tij.

Ndersa Arlind Lagji i cili si shum te tjere kriminel u la i lire sepse Edi Rama dhe njerezit e tij i duan per te bere presion zgjedhesve.

Dhe si pasoj e ksaj ,sot krimineli Arlind Lagji shkaktoj dy aksidente ne Vlore,ne tentative per tu arratisur pasi aksidentoj nje kembsore grua ai ne ikje e siper aksidentoj ne grua tjeter.

Ndersa Arlind Lagji i cili si shum te tjere kriminel u la i lire sepse Edi Rama dhe njerezit e tij i duan per te bere presion zgjedhesve.

Dhe si pasoj e ksaj ,sot krimineli Arlind Lagji shkaktoj dy aksidente ne Vlore,ne tentative per tu arratisur pasi aksidentoj nje kembsore grua”.

About Redaksia

Check Also

Energjia elektrike, mbi 110 milion euro humbje në vit

Gjatë vitit 2023, pavarësisht rritjes ekonomike të supozuar, konsumi energjetik i vendit pësoi një rënie …

Leave a Reply