Reavolta/ Socialistët shpërthejnë kundër Taulant Ballës: Fieri nuk është Elbasan!

Në muret e selisë së PS në Fier janë shkruar parrulla kundër drejtuesit politik të qarkut, Taulant Balla.

Nga mbishkrimet lexohet qartë se socialistët e Fierit janë kundër drejtuesit politik, i cili me sa duket ka krijuar përçarje në kampin socialist.

Në shkrimet mbi muret e zyrave të PS i kujtohet Ballës se Fieri nuk është Elbasan.

Ndaj Ballës ka patur shpesh akuza për lidhje me bandat e Elbasanit dhe përçarje të socialistëve, ku më zgjedhjet e fundit parlamentare Balla punoi për emrin e tij që të dalë si më i votuari nga deputetët socialistë.

About Redaksia

Check Also

Revolta të shndërrohet në kryengritje popullore

“RD” Opozita të udhëheqë revoltën që ka bërë bashkë dje të djathtë dhe të majtë. …

Leave a Reply