Cara: Gropa në rrugë, në buxhet, kudo! Përparësi e Bashkisë Durrës, interesat e një grushti miqsh

Kandidati i Partisë Demoratike i dalë nga primaret për Bashkinë e Durrësit, Igli Cara ka denoncuar rrugët me gropa në mes të qytetit.

‘Nëse nuk je i kujdesshëm dhe nuk i hap sytë mirë, mund të përfundosh në  një nga gropat e hapura në rrugët kryesore të qytetit. Bashkia e Durrësit nuk zhgënjen, duke dëshmuar edhe një herë tjetër se ka përparësi interesat e nje grushti miqsh e klientësh dhe jo shërbimet ndaj qytetarëve!’, shkruan Cara në Facebook.

Postimi i plotë

Nëse nuk je i kujdesshëm dhe nuk i hap sytë mirë, mund të përfundosh në  një nga gropat e hapura në rrugët kryesore të qytetit.

Gropa në rrugë, në buxhet, kudo!

Bashkia e Durrësit nuk zhgënjen, duke dëshmuar edhe një herë tjetër se ka përparësi interesat e nje grushti miqsh e klientësh dhe jo shërbimet ndaj qytetarëve!

#durres #gropa #rruget #Kryesore #IgliCara

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …

Leave a Reply