Këlliçi: Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vëmendjen që meritojnë!

Kandidati i opozitës për kryetar bashkie të Tiranës, Belind Këlliçi, premtoi dje se “Kashari dhe e gjithë kurora e Tiranës do të marrin vemendjen dhe sherbimet që meritojnë nga Bashkia e Tiranës pas 14 Majit.

Deklarata u bë në takimin që ai pati me banorët e zonës.

 

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply