Paloka reagon për blerjen e votave nga Rakip Suli: A po merret SPAK me këtë denoncim publik?!

Kreu i Këshillit Kombëtar të PD, Edi Paloka ka reaguar me një postim në Facebook pas denoncimit publik bërë nga një qytetar se me janë afruar para për të votuar Rakip Sulin në Kamëz.

Qytetari deklaroi para dy ditësh se i jane afruar para nga Partia Socialiste. Nisur nga kjo Deputete Paloka shtron pyetjen në një postim në facebook nëse SPAK po merret me këtë denoncim publik.

Reagimi

A po merret SPAK me këtë denoncim publik apo si gjithnjë bën sikur heton e hap çështje pasi zgjedhjet kanë mbaruar?

About Redaksia

Check Also

Ambasadori Alistair King-Smith mori shpifjen e Lulzim Bashës dhe e përcolli si të vërtetë te qeveria e tij

Lideri i opozitës, Sali Berisha i është përgjigjur ambasadorit britanik në Tiranë, Alistair King-Smith, duke …

Leave a Reply