Fisnik Qosja kandidati fitues i Bashkisë Kavajë, Salianji: Golemi kthen djathtas!

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka qënë shoqëruar kandidatin e opozitës për Bashkinë e Kavajës, Fisnik Qosja gjatë një takimi me banorët e Golemit.

“Golemi kthen djathtas. Domosdoshmëria për ndryshim ka krijuar frymën e fitores së opozitës”, shkruan Salianji në Facebook.

Postimi i plotë

Golemi kthen djathtas ✌🏻

Domosdoshmeria per ndryshim ka krijuar frymen e fitores se opozites!

Në Golem pritje e jashtezakonshme, takuam e ndamë biseda, dëgjuam shqetësimet e qytetarëve!

Fisnik Qosja kandidati fitues i bashkise Kavajë ndau vizionin dhe programin e tij!

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply