Berisha: Manifestimi elektoral më magjepës në 32 vite! Mirënjohje të pakufijshme

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e ka quajtur hapjen e sotme të fushatës në Air Albania si manifestimin electoral më madhështor dhe më magjepës në 32 vite.

Në postimin e tij në Facebook, Berisha ka publikuar pamjet nga ky takim dhe i ka shprehur mirënjohjen e pakufijshme të gjithë atyre që ndihmuan në suksesin e jashtëzakonshëm ditën e sotme.

“Manifestimi elektoral më madhështor, më magjepës në 32 vite! Mirënjohje të pakufijshme të gjithë atyre që ndihmuan në suksesin tonë të jashtëzakonshëm ditën e sotme! Suksese!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

433 milionë euro të paguara deri tani nga shqiptarët vetëm se Rama mori për vete Portin e Durrësit

Kur qeveria dërgoi në Kuvend miratimin e projektit për ndërtimin e “Durrës Yacht Marina” dhe …

Leave a Reply