Veliaj “Harami i Muajit Mars”, Berisha: Lal Fallci fiton një çmim!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, i cili sipas faqes JOQ Albania ka fituar vendin e dytë si ‘Harami i Muajit Mars’, i zgjedhur nga qytetarët në rrjetet sociale.

Lal Fallci fiton çmim!’, shkruan Berisha në Facebook.

Çmimi i dhënë nga JOQ Albania për Erion Veliaj

Ndërkohë, Erion Veliaj është renditur i dyti në këtë garë të personazheve negativë. Ai është zgjedhur nga qytetarët si ‘Harami i Muajit Mars’, për sulmin që bëri ndaj mediave, veçanërisht ndaj JOQ Albania, pasi nuk bie dakord me shkrimet kritike dhe denoncuese.

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply