Berisha publikon statistikat: Belind Këlliçi udhëheq fushatën, Rama në rënie!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në Facebook, statistikat e rrjeteve sociale, ku Belind Këlliçi ka pasur një rritje të madhe të pëlqimeve dhe njerëzve që flasin për të.

Berisha shkruan se, analiza e rrjeteve sociale tregon se për Belon kanë folur +5766 persona më shumë, apo mbi 10 herë më shumë se sa për ‘Lal Fallcin.

Posimi i kreut të PD, Berisha

Belind Kelliçi udhëheq fushatën!

Analiza e rrjeteve sociale tregon se për Belon kanë folur +5766 persona më shumë, apo mbi 10 herë më shumë se sa për “Lal Fallcin”

Për këtë të fundit sot kanë folur vetem +531 persona, pra 10 herë më pak! Qytetarët e dinë për kë flasin. Nderim qytetarëve për vlerësimin e tyre për Belon! #sb

About Redaksia

Check Also

Qeveria Rama do të japë prokurimin publik me prokurim publik, Bozdo: Shqiptarët do paguajnë 170 mln euro më shumë

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË SË PD, ENO BOZDO Qeveria Rama ka vendosur të …

Leave a Reply