Berisha shpartallon Ramën në rrjetet sociale, 2.9 milionë me 1.6 milionë

Kryetari i PD, Sali Berisha ka shpartalluar Ramën në betejën e rrjeteve sociale me një diferencë të madhe. Megithë ushtrinë e “aktivistëve, Rama është shumë larg shifrave të Berishës.
Në një postim në facebook, Berisha ka paraqitur grafikun e diferencës së madhe që ka me Ramën.

Postimi i Berishës
Shpartallim në fushë-betejën dixhitale!
Rama braktiset nga shqiptarët. Mirënjohje të pakufijshme qytetarëve për mbështetjen e tyre të çmuar dhe që i varën të keqes teneqen në qafë! Fitore!

About Redaksia

Check Also

Investigimi/ Trafik kokaine me taksitë në Tiranë, pamje e prova, por policia hesht

Me shprehjen “e dinim” që nën zë e qarkullojnë këto ditë ata që duhet të …

Leave a Reply