Jola Hysaj reagon ndaj Emiriana Sakos: U rrite, u poqe, ngele po me “lloqe”…

Sekretarja për Marrëdhëniet me Publikun në PD, Jola Hysaj ka reaguar pas gjuhës së përdorur nga kandidatja e PS-së për kryetare të Bashkisë së Durrësit Emirjana Sako ndaj kandidatit të opozitës Igli Cara.

Duke iu referuar fjalëve të saj drejtuar Carës se, “merret më shumë me mua, sesa me mamën e tij”, Hysaj shkruan se flet me dëshpërimin e një kandidate që s’ka garuar kurrë në jetën e saj, por ka marrë thjesht dhuratë vendin si “kukulla” e betonit dhe “Pastruesja” e KM.

“U rrite, u poqe, ngele po me “lloqe”.

Kur s’të ka mbetur asgjë më shumë e nga propaganda, tregon fytyrën tënde të vërtet.

Një mami që flet me dëshpërimin e një kandidate që s’ka garuar kurrë në jetën e saj, por ka marrë thjesht dhuratë vendin si “kukulla” e betonit dhe “Pastruesja” e KM. #14maj #VotoNr1 #BashkëFitojmë #voto #nr1 #IgliCara”, shkruan Hysaj.

About Redaksia

Check Also

Energjia elektrike, mbi 110 milion euro humbje në vit

Gjatë vitit 2023, pavarësisht rritjes ekonomike të supozuar, konsumi energjetik i vendit pësoi një rënie …

Leave a Reply