6 të plagosur nga aksidenti i 2 urbanëve në Tiranë, policia heq mjetet me shpejtësi

Gjashtë persona kanë mbetur të plagosur nga aksidenti i dy autobusëve urbanë në zonën e Saukut në Tiranë.

Një autobus u përplas me një makinë të vogël dhe më pas në aksident u përfshi një tjetër autobus urban.

Por edhe pse janë plagosur gjashtë persona, pesë gra dhe një burrë, madje njëri prej tyre në gjendje më të rëndë, nuk ka pasur raportime nga mediat.

Ndërkohë policia ka pastruar me shpejtësi vendin e ngjarjes.

Kur kamerat e SYRI TV mbërritën në zonën e Saukut, nuk kishte autobusë aty.

Kjo nuk është hera e parë që autobusët e Bashkisë së Tiranës aksidentohen, duke terrorizuar qytetarët.

About Redaksia

Check Also

Revolta të shndërrohet në kryengritje popullore

“RD” Opozita të udhëheqë revoltën që ka bërë bashkë dje të djathtë dhe të majtë. …

Leave a Reply