Vazhdojnë skandalet në Tiranë! Kryetarja e Komisionit fsheh fletët e votimit poshtë tavolinës

Vazhdojnë skandalet në qendrat e votimit në Tiranë.

Të frikësuar nga humbja, përfaqësuesit e mazhorancës dhe bashkisë së Tiranës që janë caktuar nëpër komisione votimesh, vazhdojnë duke u munduar që të manipulojnë procesin e votimit.

“Kryetarja e komisionit fsheh fletën e votimit poshtë tavolinës, tek kongresi i Manastirit. Siç shihet në video”, raporton gazetarja e SYRI TV nga terreni.

About Redaksia

Check Also

Qeveria Rama do të japë prokurimin publik me prokurim publik, Bozdo: Shqiptarët do paguajnë 170 mln euro më shumë

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË SË PD, ENO BOZDO Qeveria Rama ka vendosur të …

Leave a Reply