Drejtori i bashkisë Adrian Nikë Prenga merr në telefon qytetarët dhe u thotë votojnë Veliajn

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar drejtorin në Bashkinë e Tiranës, Nikë Prenga, i cili merr në telefon punonjësit e bashkisë dhe u kërkon me kërcënim që të votojnë Lal Fallcin.

Postimi

Ky është krimineli elektoral Adrian Nikë Prenga drejtor në Bashkinë e Lal Fallcit. Ai merr në telefon punonjësit e bashkisë dhe u kërkon me kërcënim që të votojnë Lal Fallcin.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital!

Mirembrama po ju dergoj kete informacion per Adrian Niken.Ça jan nënpunes administrate që ky mendon se anojne nga ana jon i merr dhe i këcenon per vota. Drejtor ne bashkine Tirane, Agjensia e mbrojtjes se konsumatorit.

About Redaksia

Check Also

Zëri i Amerikës: Shpërthimi me 2 viktima ndodhi në biznesin e deputetit socialist

Në Shqipëri, rëndohet bilanci i shpërthimit të ndodhur pasdite pak pas orës 16.00, në një …

Leave a Reply