Manchester City në bisedime me Kovaçiç

Manchester City është në bisedime konkrete me Mateo Kovaçiç. Mesfushori kroat ka qenë pjesë integrale e Chelseat vitet e fundit. Por, sezoni i mjerueshëm i “Bluve” mund të bëjë që kroati të largohet nga “Stamford Bridge”.

City është në bisedime me Kovaçiçin për marrëveshje personale dhe duket se gjithçka mund të kompletohet ditët e fundit.

Në anën tjetër, Chelsea është i hapur për ta shitur lojtarin.

About Redaksia

Check Also

Mbappe nuk largohet vetëm nga Parisi

Në Francë, gjithçka rrotullohet rreth Kylian Mbappe. Vendimi i fundit i Luis Enriques për të …

Leave a Reply