Berisha uron 1 Qershorin: Dita e më të dashurve tanë!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka uruar festën e 1 qershorit me një mesazh në Facebook. Berisha shkruan se, sot është dita e fëmijëve, më të mirëve dhe më të dashurve tanë.

Mesazhi

1 Qershori!

Dita e më të dashurve tanë!

Të dashur miq, sot dita e fëmijëve, më të mirëve dhe më të dashurve tanë. Ndaj ne, le t’u urojmë sot nga thellësitë e zemrës gëzuar të gjithë fëmijëve shqiptar.

Le t’u urojmë që ëndrrat e tyre më të bukura të bëhen shtëpia, vendi dhe e ardhmja e tyre e ndritur dhe që ata e meritojnë. Gëzuar! #sb

About Redaksia

Check Also

Greqia pubikon skandalin: Gjyqtarja Irena Gjoka e dënuar në Greqi për falsifikim dokumentesh

Shkrimi i plotë i gazetës më të madhwe greke, “Ta Nea” Gjyqi i kryebashkiakut të …

Leave a Reply