Albin Kurti publikon raportin e Komitetit të Helsinkit: Vuçiç po disinformon

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka reaguar në lidhje me tensionet në Veri dhe përplasjen me Serbinë, ku përmes një postimi në ‘Twitter’ ka shpërndarë raportin nga Komuniteti i Helsinkit ku thekson se presidenti serb po përhap propagandë.
cheap lace front wigs
best human hair wigs online
wigs online
cheap wigs
wig outlet
Full Lace Wigs
best online wig store
blonde wig with bangs
wig for sale
best human hair wigs online
full lace human hair wigs
wig outlet
colored human hair wigs
human hair wigs near me
full lace human hair wigs
honey blonde wig
best human hair wigs for white woman
online wig store
best online wig store
best wigs for african american on amazon
wigs near me
wigs store
wigs sale
cheap lace front wigs
cheap human hair lace front wigs
cheap human hair wigs
best wigs to buy online
glueless wigs
best human hair wigs for black females
wig for sale
human hair wigs for sale
custom wigs
wig store
braided lace front wigs
best human hair wig websites
best wigs for black women
Human Hair Wigs
human hair wigs
wholesale wigs
wigs for sale
where to buy good wigs online

Kurti thekson se presidenti Aleksandër Vuçiç po përhap propagandë duke u shprehur se serbët e Kosovës janë të rrezikuar.

Postimi i plotë:

Një raport shqetësues i Komitetit të Helsinkit për të Drejtat e Njeriut që detajon pushtetin e së djathtës autoritare në Serbi, përhapjen e propagandës së rreme rreth rrezikimit të supozuar të serbëve në Serbi 🇽🇰dhe diskriminimin e udhëhequr nga shteti kundër shqiptarëve etnikë në Serbi.

About Redaksia

Check Also

“Krim kundër njerëzimit”, përkujtojhet masakra e Reçakut

Tre liderët e partive opozitare, Lumir Abdixhiku (LDK), Memli Krasniqi (PDK) dhe Ramush Haradinaj (AAK), …

Leave a Reply