Berisha nxjerr videon: Djali i drejtorit dhunon vajzën dhe nënën e saj! Policia e mbron!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një skandal të rëndë të ndodhur në Berat, ku djali i drejtorit të konvikteve dhunon një vajzë dhe të ëmën e saj.  Qytetari dixhital shkruan se, djali i Koçi Ngofias, drejtor i konvikteve në Berat dhe eksponent i PS, dhunon vajzën dhe nënën e saj ndërsa policia nuk reagon se janë eksponentë të rilindjes.

Postimi

Ja si dhunon vajzën dhe nënën e saj djali i drejtorit! Policia e mbron!

📩 Lexoni mesazhin dhe dëgjoni regjistrimin e ngjarjes! #sb

Doktor djali i drejtorit te konvikteve ne berat dhunon nje vajz dhe te emen

Djali esht i koci ngofias drejtor i konvikteve ne berat dhe eksponent i ps ndërsa e ema punon ne këshillin e qarkut policia nuk reagon se jan eksponent te rilindjes. Policia eshte me banditet rilindas.

About Redaksia

Check Also

Afera e inceneratorëve/ Gjiknuri “spiunon” Ahmetajn në SPAK për të shpëtuar veten

Nga Boldnews.al Nëse ndokush do të provojë shoqërinë që kanë politikanët me njëri-tjetrin, ka një metodë …

Leave a Reply