Video/ Resorti i Gjiknurëve 28 milion euro!

Kryetari i Partisë Demokratikë ka publikuar gjatë ditës së sotme denoncimin qe deputeti demokrat Agron Shehaj bëri në kuvend për resortin e Gjiknurit. Në mesazhin e tij, Berisha ka publikuar edhe mesazhin e qytetarit digjital për resortin prej 28 milionë euro të investitorit strategjik Gjiknuri.

Postimi

Resorti i Gjiknurëve!

Plaçkitësi Edi Rama ndau bregun për vete; ministrat hajdutë si Gjiknuri, Xhaçka, etj. etj. dhe soj e sorollopin e tyre mafjoz!

Lexoni denoncimin e deputetit Shehaj dhe qytetarit digjital për resortin prej 28 milionë euro të investitorit strategjik Gjiknuri.

– – – –

Mirëmbrëma Doktor, investitor, me letra, janë kushëriri i Damian Gjiknurit ( me mbiemër Gjiknuri) dhe Albstar. Albstar ka marrë disa tendera nga Gjiknuri kur ai ishte ministër i infrastrukturës dhe transportit. S’ka asnjë dyshim që aty është vetë Damian Gjiknuri investitor.

About Redaksia

Check Also

Sondazhi, 81.5% e shqiptarëve: Qeveri e korruptuar, 63% nuk besojnë tek prokurorët

Anketa IDM, 1 Anketa vjetore e opinionit publik “Besimi në Qeverisje 2023”, zhvilluar nga Instituti …

Leave a Reply