Kancelari Scholz shfaqet si pirat

Kancelari gjerman, Olaf Scholz është shfaqur me sy të fashuar, dy ditë pasi pësoi një dëmtim gjatë stërvitjes.

Nuk dihet nëse kjo është gjendja e tij, apo thjesht një meme që qarkullon në rrjet, që kancelari ka zgjedhur ta shpërndajë në “X” duke bërë dhe pak humor me pamjen e tij.

“Kushdo që është fajtori… Mirëpres të gjitha memet. Faleminderit për të gjitha mesazhet. Duket me keq se sa është në të vërtetë!”, shkruan Scholz.

About Redaksia

Check Also

Votimi/OKB njeh gjenocidin në Serbenicë, Vuçiç mbulohet me flamurin e turpit

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara ka miratuar rezolutën që njeh gjenocidin në Srebrenicë. …

Leave a Reply