Revolta ndaj Becit/ Berisha: Refuzohen kurorat e partisë terroriste në Postribë!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar pas revoltës së një qytetari sot në Shkodër ndaj kryebashkiakut socialist, Benet Beci, i cili hoqi kurrat që Beci vendosi te memorali gjatë ceremonisë që përkujtonte kryengritjen e parë antikomuniste në vend, e cila u zhvillua pikërisht në Postribë të Shkodrës dhe pjesëmarrësit në të u masakruan nga diktatura.

“Refuzohen kurorat e partisë terroriste në Postribë! “Më kanë pushkatuar gjyshin”, shfryn me mllef qytetari! sb”, shkruan Berisha në Facebook duke publikuar edhe videon.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Metamorfoza e Altin Dumanit, krahasime mes Task-Forcës së 2008-2009 me SPAK 2022-2023

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një deklaratë për mediat, ka bërë një krahasim …

Leave a Reply