Berisha: Fate hajdutësh! Spiropali e obsesuar nga Noc Rroku!

Kryetari i PD, Sali Berisha reagoi ndaj Elisa Spiropalit pas qëndrimit të shfrenuar  ndaj deklaratës së Berishës se, një video me Bajrët, i prishi asaj ëndrrën që të bëhet ministre.

Reagimi

Fate hajdutësh! Lexoni reagimin e Spiropalit, reagon e obsesuar nga Noc Rroku. Problemi i saj, gjuha si dëshmi flakëruese e karakterit dhe brendisë së saj shpirtërore!

PS: Reagimi i saj: “O Sali, shih gjej ndonjë kurë për ankthet e tua, se për mua edhe 100 vjet të rrëmosh nëpër skuta e nëpër zgëqe, noc rrokun do gjesh”.

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply