Unaza e Tiranës, Berisha: Vidh e vidh, nuk ka të sosur!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar detaje se si është mashtruar dhe vjedhur me Unazën e Tiranës. Berisha shprehet se kjo rrugë prej 10 vitesh nuk ka përfunduar, pasi prej vitit 2013 për çdo lot të saj “gjoba rritet dhe qytetarët vidhen”.

Postimi

Unaza e Tiranës: Vidh e vidh, nuk ka të sosur.

Rruga që prej 10 vitesh nuk përfundon kurrë, sepse që nga viti 2013, për çdo lot gjoba rritet dhe qytetarët vidhen! Çmimi i ndërtimit të një km të saj u be pothuaj dyfishi i një km në tunelin e Kërrabës! sb

About Redaksia

Check Also

Berisha: Metamorfoza e Altin Dumanit, krahasime mes Task-Forcës së 2008-2009 me SPAK 2022-2023

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një deklaratë për mediat, ka bërë një krahasim …

Leave a Reply