Paloka: “Megaoperacioni” i Tao B… u arrestuan 200, pas dy ditësh mbetën vetëm dy në birucë

Deputeti i PD, Edi Paloka e ka quajtur qesharak megaoperacionin e Taulant Ballës ku u arrestuan 200 persona, por pas dy ditësh pasi ka mbaruar shfaqja, në birucat e policisë mbetën vetëm dy persona dhe të tjerët janë si Ujku i Cërrikut.

“Megaoperacioni” i Tao B…”U arrestuan 200”…pas dy ditësh, pasi mbaroi shfaqja, mbetën vetëm dy në birucat e policisë. Të tjerët janë si Ujku i Cërrikut këtu”, shkruan Paloka në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Inceneratori fantazëm i Tiranës mori 3,8 milionë euro në 4 muaj!

Teksa investimet publike nga buxheti i shtetit kanë pësuar rënie të ndjeshme si me planin dhe …

Leave a Reply