Rama-Begaj, me ushtri njerëzish drejt SHBA, 500 mijë euro kosto që do paguajnë shqiptarët

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi sot se udhëtimi i Ramës de Begajt drejt SHBA do të jetë një nga udhëtimet më të kushtuesme në histori. Ai tha se do të jetë një delegacion me 35 persona që do të shkojnë drejt SHBA dhe kosto e këtij udhëtimi do të shkojë rreth 500 mijë euro që do të paguhen nga shqiparët. Berisha u shpreh se Rama ka refuzuar që Begaj të jetë në të njëtin avion me Presidentin.

About Redaksia

Check Also

Homazhe në Tiranë për efektivin Afrim Bunjaku i cili u vra nga terroristët serbë

Mbrëmjen e kësaj të hëne, në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë po mbahen homaxhe në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *