Tre telefonat e dekriptuar të Ardi Veliut në Kryeminitri

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një foto ku shihen tre telefona. Berisha tha se, këta janë telefona të kriptuar që janë përdorur nga Ardi Veliu, të cilin tha se ditën e sotme e kanë shkarkuar nga detyra, në krye të AMP.

“Ja ku janë 3 telefonat e kriptuar të Ardi Veliut… Kanë pasur përqendrimin më të lartë në Shqipëri në ndërtesën e Këshillit të Ministrave. Më kanë thënë që kur përdor atë aplikacion, merr fund pjesa tjetër. Në Kryeministri ka pasur përqendrimin më të lartë në Shqipëri, këta telefona. Nga 8 mijë telefona të kriptuar, Kryeministria ka pasur përqendrimin më të lartë të tyre”, deklaroi Berisha.

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply