Deputeti i PD i shkon tek karrigia të shiturit Alibeaj dhe i përvishet…

Teksa në Kuvend mbizotëronte kaosi dhe tensionet, kamerat kanë kapur një moment pikant.

Gazetari Osman Stafa ka siguruar një video ku shfaqet deputeti i opozitës Petrit Doda debaton ashpër me Enkeljed Alibeajn.

Doda diçka i thotë Alibeajt, ndërsa me shpejtësi i shkon te vendi ku është ulur demokrati. Ky i fundit nuk flet fare, ndërsa dikush ndërhyn që të qetësojë situatën.

About Krye Redaktor

Check Also

Noka: Drejtorët që zëvendësuan ata të aferës 5D u emëruan me telefon nga burgu

Deputeti i PD, Flamur Noka, në një fjalim në parlament, bëri një deklaratë të fortë. …