Skandal/ Kush janë dy të dënuarit në organizatë kriminale, drejtora të Pjerin Ndreut

Denoncimi i Kryetarit të PD, Sali Berisha

Kriminel e narkobanditë që vodhën zgjedhjet në Lezhë! Mandati i Pirinit qëndron mbi krimin!

📩 Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.

Pershendetje Doktor Berisha!
Shumë e turpshme kur Drejtori i Policisë ne Lezhë Alfred Elezi eshtë pjesë e shtabit te Partisë Socialiste e ku mes tyre janë dhe eksponent te krimit organizuar si Eraldo Smaçi personi ne rreth ne krahun e djathtë te fotos e aktualisht Drejtori i Bujqesisë Bashkia Lezhë ish i denuar per pjesmarrje ne organizata kriminale te krimit organizuar…!
Pra Pjerin Ndreu ka bashkuar Policinë e Shtetit me Shtabet e PS…!
Ndjesë se lapsus
Alfred Elezi ne te djathtë e Eraldo Smaçi ne te majtë siq e shikon foton perballë..!

Pershendetje Doktor Berisha !
Uroj të jeni mirë familjarisht.
Informacionin që ju kam derguar pë Drejtorin e Policisë Vendore të qarkut Lezhë Alfred Elezi është plotsisht e vertet.
Në periudhen e zgjedhjeve vendore 14 Maj 2023, Alfred Elezi ka qenë Zv/Drejtori i Policisë për Rendin dhe për “kontributin barbar “në zgjedhje duke dhunuar shtabin e Doktor Pashk Gjoni kandidat i PD, eshtë shperblyer nga Pjerin Ndreu duke e bërë Drejtor Plicie ne shkelje të Ligjit “Për Gradat në Palicin e Shtetit”…!
Tani Alfred Elezi edhe pse Drejtor Policie është bërë pjesë e Shtabit Politik te Partisë Socialiste bashkë me kontigjentët e Krimit Organizuar në qarkun Lezhë.
Faleminderit për mirkuptimin.

About Krye Redaktor

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …