Policia përplaset me qytetarët te Bashkia, protestuesit “çajnë” rrethimin metalik

Përplasje mes policisë te Bashkia e Tiranës dhe protestuesve. Protestuesit e irrituar kanë arritur që të çajnë kordonin metalik të vendosur nga policia.

Këshilltarët bashkiakë kërkojnë që të futen brenda bashkisë, por nuk lejohen nga policia.

About Redaksia

Check Also

Berisha për “Antena3 CNN”: Balla mik me Coldea, Agaçi ka firmosur kontratën që Coldea të jetë këshilltar i Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i cili një javë më parë zbuloi se ish-deputeti …