CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85

Shpërthen Kryemadhi: Nuk më rruhet shumë as për SPAK, as për…

Monika Kryemadhi, deputete e PL dha një mesazh të qartë për të gjithë ata, që flasin për një arrestim të mundshëm të saj. Nga mbledhja e Komitetit Drejtues Kombëtar të PL, Kryemadhi u shpreh se nuk i rruhet fare as për SPAK dhe as për burgun.

“Meqenëse kam dëgjuar shpesh që nga drejtues apo rrethi i ngushtë i administrimit të godinës, shumë prej jush thërriten dhe ju thuhet distancohuni nga Monika Kryemadhi se ajo do shkojë në burg dhe do ketë problemet e veta, nuk më rruhet fare as për burgun dhe as për SPAK-un.

Sa kam parë kumbulla e fara luledielli të tillë në jetën time në 30 vjet. Si puna e këtyre do hyjnë dhe do dalin sa të duash. Por një gjë ta keni të qartë, halli im nuk është halli juaj, halli juaj është halli im”, tha Kryemadhi.

About Redaksia

Check Also

Cilido që krahason Sali Berishën me Edi Ramën, krahason të pakrahasueshmit!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha është ndalur edhe te propaganda që bëjnë analistët e …