Revolta qytetare i ve flakën hajdutëve të Tiranës!

Sërish tensione përpara Bashkisë së Tiranës mes protestuesve të shumtë dhe policisë së “blinduar”.

Policia e Shtetit nuk ka lejuar këshilltarët e opozitës që të futen brenda.

Në drejtim të godinës janë hedhur tymuese dhe shashka.

Qytetarët kërkojnë dorëheqjen e Erion Veliajt dhe arrestimin e tij për aferat korruptive.

 

About Redaksia

Check Also

Berisha, mesazh për anëtarët dhe mbështetësit e PD: Të bashkohemi!

Sali BERISHA Mesazh për anëtarët dhe mbështetësit e PDSH! Të dashur demokrate dhe demokratë, simpatizantë …