Del pas 8 orësh, Veliaj: Falenderoj kolegët e SPAK për takimin

Erion Veliaj, pas 8 orësh në SPAK ka dalë para gazetarëve i sfilitur duke falenderuar kolegët e Prokurorisë së Posaçme.

Pas kafes dhe ujit të ftohtë, Veliaj shprehu falenderimet e tij për “kolegët” e SPAK.

“Do falenderoj kolegët e SPAK-ut. Është bërë një investim për Shqipërinë. E vetmja gjë që mund të bëjmë është të forcojmë këtë institucion. Isha si bashkëpunëtor. Fola për inceneratorët. Më kanë kërkuar që për çështje të hetimit që të mos i ndaj me gaze

About Krye Redaktor

Check Also

Turizmi/ Berisha: Buxheti i shtetit fitoi vetëm 8 milionë euro! Turistët fjetën vetëm… gjysmë nate në vend

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD, Sali Berisha ka rrezuar shifrat …