Veliaj heq flamurin shqiptar nga bashkia!

Erion Veliaj e cilëson bashkinë si çiflig të vetin. Ai ka shkuar deri aty sa ka hequr flamurin e Shqipërisë nga bashkia e Tiranës, që është i detyruar nga të gjitha institucionet që të vendoset në godinë.

Por për Veliajn flamuri shqiptar nuk ka shumë vlerë, dhe për këtë arsye e ka hequr, dhe ka vendosur një kamera vëzhgimi në vendin e tij.

Më poshtë keni dy foto të fotografit Felix Bilanit, të bëra të premten e kaluar dhe ditën e sotme.

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …