Argita i bashkohet protestës para Bashkisë

Argita Malltezi i është bashkuar protestës qytetare përballë Bashkisë së Tiranës.

Ajo mbante edhe këtë herë të veshur bluzën me thirrjen: ‘Lironi liderin e opozitës’.

Qytetarët po kërkojnë dorëheqjen e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj pas skandaleve të shumta korruptive.

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …