Tragjedia/ Pas 3 fëmijëve, gjendet në lumin Buna edhe trupi i nënës

Gjendet trupi i pajetë i nënës Alma Arrazi. Trupi i nënës që është viktima e katër u gjet në fshatin Pentar të njësisë Dajç. Gjetja e trupit të pajetë u bë nga palombarët e forcave RENEA. Tashmë me gjetjen e nënës përfundon operacioni i gjetjes së katër kufomave të familjes Arrazi, nënës dhe tre fëmijëve.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Mesazhi i arritjes së djeshme është një dhe vetëm një! Bashkimi, bashkimi dhe vetëm bashkimi!

Kryetari i PD, Sali Berisha është ndalur sërish te vendimi i djeshëm i Gjykatës së …