Këlliçi padit në SPAK Veliajn: Lidhje me Ndraghetta-n përmes Eco Tiranës

Belind Këlliçi ka paditur në SPAK kryetarin e bashkisë Tiranë Erion Veliaj për Eco Tirana.

“Sa u nis zyrtarisht. 174 faqe per lidhjet e Ndranghettes me Veliajn dhe landfillin permes Eco Tiranes” – bën me dije Këlliçi.

Image

About Redaksia

Check Also

Argita Malltezi: Pas rikthimit të vulës, demokratët po rikthehen në PD

Argita Malltezi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Apelit e cila riktheu vulën dhe logon …