Reagimi i fortë i Vasilit ndaj Ramës: Kryellumi ankohet për llumin!

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të sotme të kryeministrit Edi Rama sa i takon rasteve korruptive dhe brenda PS-së. Vasili shkrun se, kryellumi ankohet për llumin.

Reagimi i Vasilit
Kryellumi ankohet per llumin!
Rama thote: ”kemi llum brenda shtepise”.
Po llumin ky Kryellumi e ka emeruar mbrojtur dhe shfrytezuar.
Ore po ky Kryellumi lodhet kot qe derdellit e derdellit.
Sa shohin keto dy fytyra te gjithe njerezit thone: “Ja hajdutet.Ja keta te qe te grijne leket, nga i Rama tek me i fundit rilindas”.
Llumi ka qene, eshte dhe llum do mbetet!

About Redaksia

Check Also

Meta: Dumani në shërbim skllavërues ndaj Ramës!

Presidenti i PL-së, Ilir Meta ka akuzuar drejtuesin e SPAK, Altin Dumani dhe prokurorët e …