“Një fund i pabesueshëm”, Enrique “qan” rastet…

Të pafat, por të mposhtur në të dy sfidat. Luis Enrique e ka të vështirë të gjejë fjalët e duhura pas një eliminimi të tillë.

“Është një moment shumë i trishtë, i pabesueshëm. Në dy ndeshje kemi goditur 6 herë shtyllën, 31 gjuajte në kuadrat, por sërish nuk arritëm të shënonim, kjo është një gjë me të vërtetë e pabesueshme, por ky është futbolli dhe duhet ta pranojmë. Komplimente Borusjas”, u shpreh Luis Enrique pas ndeshjes.

About Redaksia

Check Also

Sylvinho pritet të bëj 3 ndryshime në formacion ndaj Spanjës

Ndeshja me Spanjën konsiderohet një “finale” e madhe për Shqipërinë. “Kuqezinjtë” mbrëmjen e së hënës …